Jak zjistím, který exekutor vede exekuci

1 odpověď

Dobrý den. Mám problém s exekucí, nepřišlo mi žádné oznámení ani upozornění, zřejmě z důvodu zrušení trvalého bydliště a přestěhování jinam. V České spořitelně jsem se byla informovat o co se jedná, ale bylo mi pouze řečeno že se jedná o exekuci ve znění šestý uzavřený inves a nikdo už mi nevysvětlil co to znamená a na koho se mám přímo obrátit, protože žádný kontakt na daného exekutora nemám. Prosím o pomoc a vysvětlení. Předem děkuji

Dobrý den. Pokud nemáte žádné doklady k exekuci a Česká spořitelna Vám je odmítá vydat, budete si muset z Centrální evidence exekucí zjistit, který exekutor exekuci vede. Je také možné tuto informaci získat na okresním soudě podle Vašeho trvalého bydliště v době nařízení exekuce.