doba trvání exekuce

1 odpověď

Dobrý den. Chci se zeptat, jak dlouho může exekutor vymáhat dluh? Byla nařízena exekuce v roce 2001 a zaplacena celá jistina kromě úroků. Kdy si mohu požádat o zastavení (skončení) exekuce? Děkuji

Dobrý den. Exekuce může trvat neomezeně dlouho. Samozřejmě nesmí být uměle protahována, ovšem uvádíte, že nebyly uhrazeny úroky, je tedy dán legitimní důvod k jejímu pokračování.