Spojení exekucí u různých exekutorů

1 odpověď

dobry den, za sveho mladi jsem se nadelala kopanin. již mam rozum a chci vse resit. mam vypis z cerd a tam jsem v poradku, ale v cee mam 23 exekuci jsou to dopravni podniky, komu mam zacit jako prvni splacet? je to vice exekutoru, do prace nechodim, dodelavam si dalkove maturitu, tudiž mam jen brigady, ale chtela bych platit. kde mam zacit?

Dobrý den. Jakékoliv registry dlužníků jsou soukromé projekty, pokud tedy nemáte záznam v registru dlužníků, neznamená to, že nic nedlužíte. Centrální evidence exekucí je oficiální evidence všech vedených exekucí, není možné, aby byla vedena exekuce nezapsaná v této evidenci. Pokud jsou proti Vám vedeny exekuce ve prospěch jediného oprávněného (tj. dopravní podnik pouze jednoho města), můžete podat k okresnímu soudu, v jehož obvodu máte trvalé bydliště, návrh na spojení těchto exekucí podle § 37 odst. 4 exekučního řádu. Jestli chcete splácet pouze některým exekutorům, musíte je požádat o splátkový kalendář. Ovšem tím, že budete splácet některému exekutorovi, nepřerušujete provádění ostatních exekucí.