Exekutor nekomunikuje a vrácení přeplatku

1 odpověď

Dobrý den,
Moje přítelkyně se dohodla na pravidelných splátkách. Vše má splaceno a dokonce i přeplaceno. Do dnešního dne nemá žádný vyrozumění o ukončení a ani vrácen přeplatek. Chodí tam osobně ale absolutně jí ignorujou. Dali jsme to i písemně (doporučeně), ale žádná odpověd. Toto trvá už přes rok. Můžete poradit jak pokračovat?

Dobrý den. Neprodleně podat stížnost k Exekutorské komoře ČR spolu s kopiemi písemných urgencí a uvedením datumů osobních návštěv.