Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.070.998

Exekuce na mateřskou (peněžitou podporu v mateřství) - může exekutor zabavit mateřskou?

1 odpověď

Dobrý den,
partnerce byl zablokován bankovní účet na který jí chodí peněžitá podpora v mateřství PPM (mateřská). Je to její jediný příjem. Kromě dvouleté dcery má v péči ještě dceru z prvního manželství.
Jak se může bránit, přece jí nemůže exekutor nechat bez prostředků? Ještě splácí úvěr ve výši 2400 Kč/měsíc. Děkuji.

Dobrý den,
dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit zde:
ODKAZ

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.

Více informací o exekuci a jejím průběhu se dozvíte zde: ODKAZ