Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.070.658

Softwarové smlouvy a tvorba filmu

1 odpověď

V dnešní době je čím dál častější využívání cloudových řešení. Mělo by součástí smlouvy o poskytování softwaru jako služby (Saas) mělo být také licenční ujednání? Nebo se jedná pouze o službu, k níž licence není třeba?
Na jaká ujednání v softwarových smlouvách je potřeba si dát pozor při tvorbě filmu?
Poskytuje současná právní úprava dostatečnou ochranu vývojářům software v případě spolupráce na vývoji? A proč?
Prosím o co nejdřívější odpověd' (nejpozději do pondělí). Děkuji mockrát. Ráda otázku (téma) zkonzultuji i osobně po telefonu.

Dobrý den.
Váš dotaz vyžaduje pečlivější zpracování nebo dohledání konkrétní právní normy (což vyžaduje více času), z toho důvodu si ho dovolím přesunout do klasického odpovídání (ne online chatu).
Odpověď na něj Vám přijde do emailové schránky, kterou jste zadal/a ve formuláři.
Děkuji za pochopení.