Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.070.643

Exekuce po propuštění pachatele z vězení, promlčecí lhůta dluhu

3 odpovědi

Přišli jsme o byt přes jednu realitní kancelář. Majitel realitní kanceláře nám dluží 1.300.000 Kč. Soudil se, odvolával se, dostal trest odnětí svobody 6 let. Odseděl si tři roky, nyní je propuštěný z vězení. Kdo hlídá jestli utrácí peníze, jestli pracuje a měl by začít splácet. Podvedl 17 lidí se škodou 12-17 milionů Kč. Policii rok trvalo než ho obvinila a on stihl ještě v té době otevřít novou realitní kancelář a tam podvést další lidi.
Než ho obvinili, tak měl pár parcel, rodiče mají byt i dvouposchoďovou vilu a asi i další příbuzní mají zbytek. Při zatčení neměl žádný nemovitý majetek. Existuje promlčecí lhůta na provedení exekuce? Prosím o Vaše názory. Díky.

Dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit zde:
ODKAZ

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.

Dobrý den.
prosím už jste mi někde odpověděli na muj dotaz???
Děkuji.

Dobrý den,

Váš dotaz bude odpovězen v sekci exekuce, pokud jste jej znovu vložil na příslušném odkazu:
ODKAZ