Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.069.226

Je možné jít do vězení kvůli dluhům?

1 odpověď

Mám spoustu dluhů u vymáhacích agentur, dále blokových pokut od Policie a dvakrát dopravní podniky. Jak mohu zjistit celkovou sumu a konkrétní
věřitele. Mohu jít i do vězení? Nyní jsem bez práce, děkuji.

Dobrý den, navrhuji ve Vaší situaci podat návrh na oddlužení (insolvence).

Detailní informace o insolvenci - vizte zde:
ODKAZ

Dlužní vězeňství u nás neexistuje, tedy kvůli dluhům (s výjimkou zanedbání vyživovcí povinnosti na nezletilé dítě) do vězení jít nemůžete.

Máte prosím další dotaz nebo potřebujete něco ujasnit?