Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.065.118

hracky pre maloletu dceru

1 odpověď

dobry den. mam 2,5 rocnu dceru, zo spolocnej domacnosti s matkou dcery som odisiel pred 16m. dcere sme spolu kupili mnozstvo hraciek, nejake dcere kupili moji rodicia, alebo ja ked som uz nebyval s dcerou v spolocnej domacnosti. matka dcery nie je napriek x-nasobnym vyzvam
ochotna mi dat pre dceru ziadnu hracku do mojho bytu, ani tie ktore
som dcere kupil ja z vylucne vlastnych prostriedkov. ako viem postupovat v tomto pripade? dakujem.

Dobrý den,

v tomto případě není žádný právní nástroj, kterým byste mohl matku dítěte přimět k vrácení Vámi zakoupených hraček. Pokud jste s matkou manželé, pak můžete požadovat finanční kompenzaci v rámci rozdělení společného jmění manželů v rozvodovém řízení.