Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.068.847

Platnost nepodepsané přihlášky do jazykového kurzu

1 odpověď

Dobrý den! Lze považovat za platnou přihlášku na jazykový kurz, která byla odeslána elektronicky - e-mailem ve Wordu - bez mého (elektronického) podpisu v srpnu 2017, aniž bych odklikla jakýkoliv souhlas s podmínkami či školním řádem, a ani následně přihláška nebyla podepsaná v tištěné podobě? Může JŠ trvat na 2měsíční výpovědní lhůtě (a storno poplatku), která byla uvedená ve spodní části (nepodepsané) přihlášky? Může vůbec JŠ změnit výši storno poplatku - po mně požadovat, když poté, co jsem v únoru 2018 odešla, vytvořili novou přihlášku s vyšším storno poplatkem (původní storno: 250 Kč, dle nové přihlášky: 500 Kč). Děkuji!

Dobrý den,
v případě, že jste do jazykového kurzu nastoupila a na hodiny docházela lze vycházet z toho, že jste se stala studentem jazykové školy a přijala konkludentně (mlčky) podmínky školy. Co se týče změny výše storno poplatků, tak to bude záležet jak má škola nastavené podmínky a zda je během trvání kurzů může měnit.