Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.072.437

Exekuce na plat, mzdu a vymazání ze Solus registru dlužníků

1 odpověď

Mohu se nechat vymazat ze solusu když mám exekuci na plat?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

na základě rozhodnutí Úřadu pro ochranu osobních údajů, mohou registry dlužníků v České republice obsahovat údaje dlužníků pouze s jejich souhlasem. Bez Vašeho souhlasu se tak Vaše údaje nesmí v žádném registru dlužníku objevit. Pokud takový souhlas některému z registru působícímu na našem území poskytnete, můžete jej samozřejmě také kdykoliv odvolat a požádat o vymazání Vašich údajů.

Máte prosím další dotaz nebo potřebujete něco ujasnit?