Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.069.208

Online kalkulátor - osobní bankrot a jeho povolení, odsouhlasení

2 odpovědi

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné zažádat o osobní bankrot, když mi ze mzdy jde 5600 Kč a zbyde mi cca 9.500 Kč, chtěl bych splácet cca dluhy okolo 900.000 Kč. Mohu splácet 5000 Kč měsíčně. Děkuji za info.

Detailní informace o insolvenci - vizte zde:
odkaz
Ve stránce je i odkaz na insolvenční kalkulačku, kde si můžete ověřit, zda by Vám soud insolvenci schválil.

Máte prosím další dotaz?