Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.071.001

Zahlazení v záznamu rejstříku trestů - nepodmíněný trest 2012

2 odpovědi

DObrý den, 2012 jsem byla odsouzena po přeměně OPP na 50 dní nepodmíněně. Mám šanci o zahlazení už po roce, když žiji řádným životem a normálně pracuji? Mám slíbené pracovní místo, kde jsem už pracovala, ale ten záznam je veliký problém, i když mám výborné reference.
Je přeci nefér, když amnestovaní jsou bez záznamu a jsou mnohem horší. Na co nejvíce hledí, podle čeho posuzují?
Předem děkuji za odpověď. S pozdravem B.

Dobrý den,

níže přikládám odkaz včetně veškerých pokynů týkajících se zahlazení odsouzení.

ODKAZ

Máte prosím další dotaz nebo potřebujete něco ujasnit?

Nn, děkuji, jen jsem doufala, že ke každému se přistupuje individualne, ale s tím asi nic neudělám. Děkuji