Byl mi uložen podmínečný trest jehož součástí je úhrada vzniklé škody soukromé osobě. Ráda bych tuto částku uhradila, ale nevím jak tuto osobu kontaktovat. Nemá sociální sítě a pro mne je k nedohledání. Jak prosím postupovat?   Děkuji.

ODPOVĚĎ:
V rozsudku by měla být tato osoba specifikována (jméno, příjmení, datum narození, adresa). Pokud tak není, doporučuji se písemně obrátit na soud.