1 1 1 1 1 Hodnocení 4.00 (1 hlas)

Můj syn je ve vazbě, za jakých podmínek jej mohu navštívit. Děkuji, Soňa.

ODPOVĚĎ:
Každý obviněný má právo na přijetí návštěvy v počtu nejvýše 4 osob jednou za 2 týdny v trvání devadesáti minut. V odůvodněných případech může ředitel věznice povolit přijetí návštěvy i většího počtu osob nebo za dobu kratší než 2 týdny, případně na dobu delší než devadesát minut. Do počtu osob, jež mohou obviněného současně navštívit, se započítají i nezletilé děti, které se však mohou návštěvy zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
Dle druhu uložené vazby mohou být stanoveny další podmínky pro návštěvy.

Podrobnosti získáte také na internetových stránkách dané věznice.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Návštěva vězně ve vazební věznici nezletilou osobou