Prosím o radu, jak postupovat, když na veřejné schůzce školky ředitelka pronesla před ostatními rodiči, že moje dítě krade ve školce a plive po ostatních dětech. Tuto informaci jsem ale neobdržela od učitelky ve školce (často se ptám, zda je s dítětem vše pořádku a odpovědí mi je, že ano, že je vše v pořádku). Pravost tohoto tvrzení budu zjišťovat u učitelky mého dítěte, ale ani písemně ani ústně mi tato informace nebyla z její strany sdělena. Na veřejné schůzce jsem se to dozvěděla poprvé. Jak teď mohu postupovat? Může ředitelka takto veřejně mluvit o mém dítěte v závažné situaci, že dítě krade? Pokud se toto tvrzení vyvrátí, co mám dělat dál? A pokud se potvrdí, může i tak ředitelka mluvit veřejně o těchto záležitostech před cizími lidmi? Děkuji za odpověď.













