Dostal jsem pokutu za zákaz zastavení, tu jsem zaplatil, ale dodatečně jsem zjistil, že platnost značky byla pozastavena. Kde se mohu odvolat? Mirek

ODPOVĚĎ:
Pokud jste dobrovolně uhradil pokutu, vzdal jste se současně práva na odvolání.

Kdybyste pokutu neuhradil, věc by se řešila v řádném řízení, kde byste mohl vznášet námitky, předkládat důkazy svědčící o nevině apod. Protože jste ale pokutu uhradil, už to není možné.