1 1 1 1 1 Hodnocení 3.00 (1 hlas)

5.3.2018 jsem dopisem požádala Obecní úřad o skácení dvou náletových lísek na obecním pozemku u plotu naší ovocné zahrady. Dosahují přibližně 5 m výšky a značně stíní našim ovocným stromům. Do dnešního dne jsem neobdržela žádnou odpověď a ani lísky odstraněny nejsou. Není to první případ kdy starosta této malé obce (asi 125 občanů) se takto chová a ignoruje žádosti. Jak donutit vedení obce k aktivitě? Děkuji, Drahomíra.

ODPOVĚĎ:
Doporučuji písemně opakovat dotaz a upozornit na to, že dosud nebylo ze strany obecního úřadu reagováno. Můžete se také obrátit na nadřízený krajský úřad a podat podnět k prošetření takového jednání obecního úřadu.

> Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Kam poslat stížnost na neřešení žádosti starostou, obcí?