Může advokátka bývalé manželky požadovat ode mne úhradu nákladů právního zastoupení exmanželky? Sepsání dopisu atd. ohledně částečného (1.000 Kč místo 4.000 Kč splátky) dluhu? Díky Milan.

ODPOVĚĎ:
Pokud byla exmanželka úspěšná v soudním sporu, má právo požadovat náklady po neúspěšné protistraně. Pokud se nejednalo o soudní řízení, ale o iniciativu manželky, není Vaší povinností její náklady hradit.