Dorazilo mi rozhodnutí od Krajského úřadu Pardubického kraje ohledně mého odvolání proti rozhodnutí Magistrátu města Pardubic (spáchání dopravního přestupku, kdy jsem nezajistil, aby v průběhu přepisu vozidla nový majitel dbal předpisů), které je konečné a nelze se proti němu odvolat. Je však nekompletní a chybí mu strana č. 2 z celkových 9.

Jak mám nyní postupovat? Je takové rozhodnutí platné? Není zde navíc uvedeno, jakým způsobem a v jakém termínu mám pokutu zaplatit. Děkuji, Karel.

ODPOVĚĎ:
V rozhodnutí se neuvádí platební údaje (variabilní symboly, čísla účtů apod.). Skutečnost, že chybí jedna strana, je vadou, nicméně toto nezpůsobuje neplatnost rozhodnutí. Doporučuji se obrátit na úřad s tím, že Vám bylo doručeno nekompletní rozhodnutí.