Zajímalo by mě, jestli se smí prodávat ústní roušky obyvatelstvu v České republice. Jestli ne, tak mohu to udělat, tak že budu prodávat antibakteriální gel a k tomu dám roušku, tu samozřejmě započítám do ceny.

ODPOVĚĎ:
Prodej gelu s rouškou, kdy rouška je započítaná do ceny, je to stejné jako prodej samotné roušky.
Byla přijata opatření zakazující prodej vybraných prostředků třídy FFP3, tento zákaz je třeba respektovat. Prodej roušek nespadajících do této kategorie zakázán není.