Chtěl jsem absolvovat kurz odečtu bodů jako řidič vozidla. Zaplatil jsem 5.999 Kč. Nesplnil jsem ale podmínky kurzu, což je moje chyba, uznávám. Chci ale peníze zpět i s případným storno poplatkem. Administrativní pracovnice na telefonu reagovala s tím, že mám poslat Žádost na email. Což jsem udělal před měsícem. Od té doby nereagují. Co dál? Děkuji za radu.

ODPOVĚĎ:
Doporučuji poslanou žádost urgovat, tedy se znovu obrátit písemně na pořadatele kurzu s tím, že chcete vrátit peníze. Odkažte se také na již zaslanou žádost.