Může nájemník koupit v rámci privatizace obecní byt (Praha), když vlastní jinou nemovitost určenou k trvalému bydlení?

ODPOVĚĎ:
V daném případě je třeba si vyžádat na úřadu městské části pravidla prodeje nemovitého majetku a ten si nastudovat. Pravidla prodeje jsou různé pro různé obce či městské části, proto na dotaz nelze takto obecně odpovědět.