1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Ke dni 31.3.2020 jsem dostala výpověď pro nadbytečnost a nyní jsem zjistila, že je špatně uvedené datum u přílohy ve výpovědi. Je tam 31.1.2020 a příloha byla vydána 31.3.2020. Tak se chci zeptat, zda je tím výpověď vůbec platná? Děkuji moc. Výpovědní lhůta mi končí teď 31.5.200. S pozdravem Sandra.

ODPOVĚĎ:
Ačkoliv jsou uvedeny dvě odlišná data u přílohy, nezpůsobuje toto neplatnost výpovědi. Neplatnost by zde byla dovoditelná, pokud by některé toto datum předcházelo datu výpovědi, tj. nejdříve by byla předána výpověď a až následovně by zaměstnavatel rozhodl o organizační změně.