13.6.2010 mi končí MD. Vedoucí mi donesl výpověď k podepsání. Na mé místo vzal novou pracovní sílu na smlouvu, mně propouští. Měla jsem smlouvu na dobu neurčitou. Odstupné mi nechce vyplatit. Na co mám v tomto případě nárok a jak mám postupovat? Děkuji, Dana

ODPOVĚĎ:
Vaše pracovní smlouva trvá, máte i nadále nárok na to, aby Vás zaměstnavatel zaměstnával a Vy podepsat výpověď nemusíte. Máte nárok minimálně na náhradu mzdy za doby dvou měsíců po výpovědi. Všechny tyto nároky můžete vymáhat soudně.