1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

S kamarádkou máme zájem otevřít si tantrické masáže. Máte nějaké informace o tomto druhu živnosti? Děkuji.

ODPOVĚĎ:
Masérské, rekondiční a regenerační služby ve smyslu „poskytování sportovních, rekondičních a regeneračních masáží (které jsou prováděné na zdravých jedincích a nenavodí léčebný proces), s vyloučením techniky reflexní masáže, a poskytování regeneračních služeb“, spadají mezi tzv. vázané živnosti. Tento druh živnosti se vztahuje i na tantrické masáže.