Zakoupil jsem přes internet dne 24.9.2023 chytré hodinky Huawei watch GT3  za 6.180 Kč a dne 10.10.2023 mi firma zaslala email, že došlo k záměně zboží v náramku, který je dražší a požaduje doplatek 2.550 Kč nebo vrácení zboží. jak mám postupovat děkuji Blahoslav.

ODPOVĚĎ:
Pokud je tomu skutečně tak a obdržel jste omylem jiné (dražší) zboží, než které jste si objednal, má prodávající na vrácení (resp. výměnu za správné zboží) nárok, jelikož z vaší strany došlo k bezdůvodnému obohacení. Doporučuji tedy dohodnout se s prodávajícím, kterou z variant zvolit a toto realizovat.