Chtěla jsem prodat pole přes www.primyprodej.cz. Paní mi po telefonu zdělila cenu, za týden uvedla jinou. Nechci s nimi již komunikovat. Tvrdí, ze vypracování smlouvy patří do provize, že jsem souhlasila po telefonu, ze pošlu ofocenou OP. To přece není žádný zavazek? K tomu dochází az po podepsání smlouvy v případě prodeje nemovitosti?   Jsem v invalidním důchodu, její naléhání mě velmi stresuje.   S pozdravem Drahomíra.

ODPOVĚĎ:
Zde je podstatné, zda jste s touto společností uzavřela ústní smlouvy či nikoliv. Pokud nikoliv, doporučuji odmítnout veškeré takové požadavky, případně toto odmítnutí zaslat písemně na adresu sídla společnosti.