S druhem žijeme 1995-2020. 17 let v jednom rodinném domě, který je druha. Auto je psáno též na něj. Máme 13 letou dceru. Vážně uvažuji o rozchodu a dceru ve střídavé péči. Tím, že nejsme manželé, mám s odchodem nárok na něco? Či jen na své osobní věci. Děkuji.

ODPOVĚĎ:
Bohužel za situace, kdy nejste manželé, máte právo pouze na majetek, do kterého jste prokazatelně investovala. Pokud nic takového není, skutečně máte právo jen na své osobní věci.