S bývalým manželem vlastníme pozemky, kde firma EON zřídila sítě bez našeho souhlasu a vyrozumění o provedení nám přišlo poštou. Nevím jak se bránit, ale přece by to nemělo jít bez souhlasu? Děkuji moc za odpověď. Milena

ODPOVĚĎ:
Došlo k pochybení na straně stavebního úřadu, který takovéto sítě schvaloval. Proto vše řešte s příslušným stavebním úřadem.