Jsem rozvedená jeden rok. S bývalým manželem vlastníme dle rozhodnutí soudu v družstevním bytě 3+1 každý polovinu. Byt se v měsíci srpnu 2010 bude prodávat do osobního vlastnictví (staneme se tak spoluvlastníky). V bytě nežiji již tři roky, ale nastala situace, že nemám kde bydlet. Bývalý manžel mě nyní chce vyplatit částkou, která neodpovídá tržní hodnotě bytu. Chtěla bych se zeptat zda mám nárok na částku odpovídající tržní hodnotě, zda musím přistoupit na navrhnutou cenu bývalým manželem a jaký bych měla zvolit postup při definitivním vyrovnání. Děkuji, Marcela













