Prosím o sdělení, zda je možno zvolit nový výbor SVJ v říjnu 2021 s počátkem jejich funkčního období od 1.1.2022? Je to z důvodu dokončení všech činností a uzavření roku 2021. Děkuji za odpověď Daniel.

ODPOVĚĎ:
Ano, samozřejmě můžete na schůzi určit, od jakého dne počíná funkční období. Do návrhu na zápis do rejstříku pak pouze toto datum uvedete jako počátek funkčního období.