Předseda SVJ vyměnil ve společných prostorách domu, ve které se nachází rozvodné skříně od elektřiny zámky. Klíče vydal všem, kromě mě. Jeho jednání vůči mě už překračuje všechny meze. Mám možnost se nějak bránit? Děkuji Aleš.

ODPOVĚĎ:
Zajisté je jeho jednání šikanózní. Ale postup proti němu může být zdlouhavý. Vyzvěte ho, ať Vám klíče předá, pokud tak neučiní, musel byste podat žalobu o vydání věci - klíčů s tím, že mu pohrozte, že bude muset hradit všechny soudní výlohy.