Po smrti mého tatínka jsem si přepsala veškeré platby na své jméno, jen jsem zapomněla na platbu za TV a rozhlas. Dle mého jsem si TV a rozhlas na sebe nepřihlásila, protože pokud ano tak by přišla upomínka, kterou bych okamžitě uhradila. TV a rozhlas jsem si přihlásila nicméně deset let se tyto služby neplatily. Nevím co dělat, mám strach, že mi vznikl dluh a nejspíš i pokuta.   Předem děkuji za radu. S pozdravem Alice.

ODPOVĚĎ:
V případě, že by Vám vznikl dluh, musela byste o tom být informována.
Je možné, že Vám žádná upomínka nepřijde a žádný dluh nebude vymáhán, zde nelze jednoznačně předvídat.