Exekuce majetku mimo EU . V jake zemi je majetek v bezpečí před exekutorem ?

3 odpovědi

Dobrý den, existují země které nemají platné mezinárodní dohody o právní pomoci s ČR v rámci exekučního řízení na majetek? Případně jaké to jsou? Je šance že mi exekutor nezabaví majetek i když žiju mimo EU? Kde by byl muj majetek v bezpečí i když je na mě vedeno exekuční řízení v ČR děkuji za odpověd

Dobrý den, dovoluji si Vás upozornit, že Vám nemohu dávat právní rady k obcházení zákona, příp. k maření výkonu úředního rozhodnutí (dle § 337 odst. 3 a) trestního zákoníku). Děkuji za pochopení.