Exekuční poplatek

1 odpověď

Dobrý den, chci se zeptat když exekutor vymáhá alimenty jestli odměna exekutorovi ve výši 50.000 je normální nebo se to dá nějak snížit. Dekuji Kovalová

Dobrý den, bez bližších okolností nelze na Váš dotaz s určitostí odpovědět, avšak pokud se jednán o vymáhání výživného do budoucna, tak je to možné, neboť se počítá odměna exekutora na 5 let dopředu (obecně: jde o opětující se plnění). Více informací Vám sdělí soudní exekutor, u kterého je exekuce vedena (pokud jste účastníkem řízení).