občensko právní spor=podat

1 odpověď

Dobrý den, jak moho podat trestní oznámení na osobu, která mi spronevěřila skoro 540000Kč. Slibovala nákup kryptoměn a manželka mu posílala peníze na osobní potřebu. Bydlel u nás
od říjen 2021, do únor 2023. kde mě učil krypto financování, ale
peníze které jsem mu posílal na nákup, jsem nikdy neviděl na svém účtu, jen sliboval a já mu věřil hloupě. V Únoru 2023 se jako přemístil na jiné bydliště a že prý bude vše řešit. Ale do dnes (13.04.2023) se neozývá a tak jsem dospěl k názoru, že nás jen využil a peníze od nás spronevěřil, k své potřebě. Proto bych potřeboval podat na Tomáše Videmana trestní oznámení. Další důkazy doložím i s podepsanou smlouvou, a důkazy o poslání peněz pro něho,,, S pozdravem Pavel Doubek =Věřitel. potřebuji vaší pomoc,,, jak pokračovat v tomto případu,,,

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz
Děkujeme za pochopení.