Insolvence a plat hotově

1 odpověď

Zdravím, poprosím o radu. Jsme s manželem v insolvenci. Manžel jako OSVČ posílá částku, která mu byla vypočítána na ucet ins. spravce. ja jsem byla doted na materske dovolené. Budu teď nastupovat jako servírka a vyplatu budu dostávat hotově. Chci se zeptat musí zaměstnavatel vedet ze jsem v insolvenci? Nebo budu posílat vyplatnice a podle toho sama posilat splatku, kdyz budu dostávat peníze,, na ruku".
Díky předem za odpověď

Dobrý den, ano, o novém zaměstnání informujte svého insolvenčního správce i svého zaměstnavatele.