Exekuce meho pritele

3 odpovědi

Dobry den
V roce 2020 jsem si sama zjistila z výpisu z exekucí, ze můj přítel má exekuci, pořád v registru je tato exekuce, tvrdí, že ji ma už zaplacenou v roce 2019, samozřejmě mi to přijde podezřelé, kdyz v evidenci to po zaplacení už je jen pár týdnů...
Mohu se jako jeho přítelkyně dozvědět, kde je pravda, nerada bych se dostala do nějakých problémů.
Jestli musím mít od něj plnou moc a v případě, že ano, co musí obsahovat taková plná moc

Děkuji předem za odpověď

Dobrý den, pokud chcete mít jistotu, že je exekuce uhrazena, je nutno se dotázat u dotčeného soudního exekutora. Skutečně Vám přítel musí udělit plnou moc k zastoupení, jejímž obsahem bude zplnomocnění k dotazu na stav exekuce v dotčeném řízení.