Execuce, majetkove pomery zletileho

2 odpovědi

Dobry den,

Mam exekuce bezneho vyzivneho ve prospech zletileho 1999 r. n. Potrebuji vedet majetkove pomery a rodinny stav zletileho. Koho se mam zeptat abych zjistit co vlastni zletily a jestli neni uz zenaty. Se zletilym a ani s jeho matkou ne mam spojeni. Jak to delat pravidelne, aspon jednou za rok?

Dekuji
Egorov

Dobrý den, pokud je dítě již zletilé, podejte návrh na zastavení exekuce z tohoto důvodu. Píšete, že nevíte, co je s nezletilým. V případě zletilosti dítěte záleží na tom, zda se již živí samo. To se jistě v průběhu řízení zjistí. Pokud ano, pak exekuce musí být zastavena.