Vymazani z tres. rejstriku po insolvenci

1 odpověď

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mohu požadat o vymazání z trestniho rejstřiku? Jsme po insolvenci která byla ukončena 03/2020 Ale bohužel O2 nam to tam zatím nechalo viset Tak se chci zeptat jestli můžu žádat o vymazání předem děkuji za odpověď

Dobrý den,
insolvence s trestním rejstříkem nemá nic společného, Pravděpodobně myslíte spíše registr dlužníků. Tam samozřejmě můžete o výmaz požádat písemně a doložte k tomu rozhodnutí soudu o ukončení insolvenčního řízení.