Výzva o zaplacení exekuce

1 odpověď

Dnes (26.11.2019) me přišel výpis o do placení exekuce z roku 2008 částka byla pres 50 tisíc teď chtějí pres sto tisíc je to homcredit a ma to exekutor Podkonicky můžete poradit co dělat mám to zaplatit do 7 dnu děkuji

Dobrý den, je pravděpodobné, že již máte zajištěn účet a byl vydán exekuční příkaz na srážky ze mzdy. Dluh nemusíte splatit celý, pokud jej nemáte, ale navyšujete o to náklady řízení. Spojte se s dotčeným soudním exekutorem a zkuste si dohodnout splátkový kalendář, avšak pokud uspějete, neznamená to, že budou srážky ze mzdy zrušeny. Je však ve Vašem zájmu dluh včetně nákladů uhradit co nejrychleji.