exekuce na prodej více domů

1 odpověď

Dobrý den
Prosím o informaci jak se dá postupovat při exekuci jak na odkoupení 1/8 domu na kterou je uvalena exekuce. Jedná se o dům který vlastnili 4 sourozenci. Bohužel jeden z nich zemřel a jeho podíl 1/4 zdědily jeho dvě děti- každý 1/8. Jeden z nich se bohužel dostal do problému a má exekuci jak na svůj dům (tam má exekuci na 1/4) tak i na 1/8 výše uvedeného domu. Bohužel jeho dluhy jsou o hodně vyšší než je cena 1/8 domu. Prosím o informaci jak postupovat. Je možno tuto 1/8 domu nějak odkoupit a vyplatit exekutorům

Dobrý den, pokud jsou podíly na nemovitostech postiženy exekučním příkazem (příkazy), lze je nabýt pouze v dražbě. Doporučuji Vás spojit se s jednotlivými exekutory a zjistit, kdy a zda vůbec bude dotčené podíly draženy. V dražbě je můžete následně vydražit (koupit).