Exekuce, formulář na zůstatek dluhu - vzor, formulář, tiskopis

1 odpověď

Dobrý den,
jak nebo je-li nějaký formulář na požádání, zjištění zůstatku dluhu. Seznam exekucí, spisovou značku a původní výši dluhu známe, ale zůstatek dluhu neví ani zaměstnavatel.
Jedná se mi o to abych poslala žádost o výši dluhu a mělo to správné náležitosti. Dlužníkem je přítel, mohu požádat i já o informaci.
Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, žádný takový formulář není. Exekutora prostě stačí jménem povinného, (což je důležité, neboť jen povinný je účastníkem řízení) písemnou formou požádat o vyčíslení celkové vymáhané částky. Exekutor by měl této žádosti vyhovět a vymáhanou částku sdělit. Tuto žádost můžete zaslat i emailem.