Dluhy z bývalého manželství - manžel se zavázal dluh splatit a neudělal to

1 odpověď

Dobrý den. Prosím o radu, mám dluhy z bývalého manželství které byli psány většinou na mě. Bývalý manžel, má insolvenci a tvrdil ze vše platí on. Mám exekuci na plat a ještě platím 2 exekuce z toho co mi zbývá.
Nevím na koho se obrátit a kde zjistit výši mých d
Prosím kde zjistím konečnou dlužnou částku a veškeré pohledávky vedené na mou osobu. zobrazí se v mém výpise pohledávky, které již hradí bývalý manžel?
Děkuji za pomoc Anna.

Zdravím Vás, pokud znáte Vaše věřitele či věřitele Vašeho bývalého manžela, je možné oslovit přímo je. Pokud to nevíte a jsou na Vás vedeny exekuce, je možné jít na poštu či na úřad, kde je přístup k službě czech-point a zde požádáte o výpis z centrálního registru exekucí. Zde zjistíte Vaše veškeré exekuce. U ostatních závazků zkuste navštívit banku (jakoukoli), nejlépe tu, u které máte veden účet a požádejte zde o výpis z registru SOLUS, kde by měly být uvedeny Vaše závazky po splatnosti, pokud jsou v tomto registru uvedeny.