Odložení dražby nemovitosti - prodej majetkové podstaty

1 odpověď

Dobrý den,
na 12.9.2017 je nařízená dražba naší nemovitosti, prodej majetkové podstaty v konkurzu, není to můj dluh, je manžela z doby kdy jsme se neznali, vyčerpala jsem již všechny možnosti, takže dluh je tedy i můj, prosím je nějakou možnost o odložení dražby, potřebujeme pouze trochu víc času, abychom se mohli odstěhovat, mám tady zvířata, prasátka, koženky, jinak už nechci bojovat, vše jsem prohrála.
Děkuji

Zdravím Vás, o přesunutí termínu dražby je nutné i s ohledem na Vámi chovaný dobytek požádat insolvenčního správce. Mám za to, že by Vám mohl po dohodě s dražebníkem vyhovět.