Přistupitel úvěru je v insolvenci - co to znamená pro hlavního dlužníka?

1 odpověď

2009 jsem si vzala úvěr na koupi bytu, Jako přistupitel dluhu byl můj tehdejší přítel.
Momentálně je expřítel v insolvenci. Mohu mít problém s jeho přistupitelstvím k mému úvěrů?
Dluh je zahrnut do insolvence. Nemá s bytem nic společného. Splátky řádně platím.
Děkuji.

Zdravím Vás, mám za to, že nikoli jen je možné, že banka bude požadovat odlišného ručitele či přistupitele k úvěru odlišného od bývalého přítele, který je v insolvenci.