Ukončení insolvence jak podat žádost o zrušení exekuce na katastru nemovitostí

3 odpovědi

Dobrý den v prosinci 2016 jsem ukončil insolvenci a potřebuji vymazat exekuce z katastru nemovitostí. Bylo mi zděleno že to musí provést exekutor který zápis vložil. Prosím o radu jakým způsobem požádat o vymazání exekucí z katastru.

Zdravím Vás, písemnou formou požádejte jednotlivé exekutory o výmaz exekutorských zástavních práv z katastru nemovitostí a přiložte v příloze rozhodnutí o splnění oddlužení a osvobození dlužníka od placení zbytku pohledávek.

Děkuji

Zdravím Vás, za málo, rádo se stalo.