Exekuční vydražení bytu - odnesení věcí, vybavení z bytu původním majitelem

1 odpověď

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Přítel má několik exekucí a byl mu exekutorem prodán byt v dražbě. V bytě už minimálně rok nebydlel. Je možné, aby si z něj odnesl část kuchyňské linky a spotřebiče? Dražba byla pouze na nemovitost!
Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, mám za to, že to je již věcí domluvy mezi prodávajícím a kupujícím a exekutorem. Mám za to, že povinný by měl nemovitost vyklidit do 30 dnů ode dne jejího prodeje v dražbě. Takže se zkuste domluvit přímo s kupujícím či exekutorem.