Postup jak zjistit kde všude dlužím a odkud mám exekuce

1 odpověď

Mám zájem zjistit kolik mám exekucí a kolik dlužím celkově.
Nerozumím tomu jak to vy chcete zjistit, když zde píšete, abych neuváděl své jméno.

Zdravím Vás, v tomto případě budete muset požádat o výpis z Centrální evidence exekucí. Centrální evidence exekucí je vedena Exekutorskou komorou České republiky (web http://www.ekcr.cz). Mám za to, že tento výpis je zpoplatněn. Mám za to, že zde budete muset uvést nějaké osobní údaje. Tento výpis by měl být zpoplatněn. Navíc bych následně raději kontaktovala jednotlivé soudní exekutory s žádostí o vyčíslení dlužné částky.

Není poselstvím Bezplatné právní poradny online zjišťovat dluhy a exekuce jednotlivých našich klientů.